Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

29.05.2023

Öğrencilerimiz Müzik Eğitimlerini Başarıyla Tamamlayarak Sertifikalarını Aldı

Mini Konservatuvarımızda 28 hafta boyunca aldıkları temel müzik eğitimi ve bireysel çalgı eğitimini başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz "Erken Yaşta Müzik Eğitimi" sertifikalarını aldı.

Öğrencilerimiz Müzik Eğitimlerini Başarıyla Tamamlayarak Sertifikalarını Aldı

Beylerbeyi Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokulu Mini Konservatuvarımızda 28 hafta boyunca aldıkları temel müzik eğitimi ve bireysel çalgı eğitimini başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz "Erken Yaşta Müzik Eğitimi" sertifikalarını aldı. 
 
28 hafta süren "Erken Yaşta Müzik Eğitimi" programını başarıyla tamamlayan temel müzik eğitimi ve bireysel çalgı eğitimi alan öğrencilerimiz, yıl içerisindeki çalışmaları ve başarılı performanslarıyla "Erken Yaşta Müzik Eğitimi" sertifikasını almaya hak kazandı. Öğretmenlerinden sertifikalarını alan öğrencilerimiz solo performanslarıyla keyifli bir müzik dinletisi gerçekleştirdi. 
 
Yıl boyunca müzik eğitimlerini aksatmadan sürdüren temel müzik eğitimlerini başarıyla tamamlayan öğrencilerimizi kutluyor, yaşamları boyunca sanatla iç içe olmalarını diliyoruz. Öğrencilerimize erken yaşlardan itibaren müzik sevgisini aşılayan, müzik bilgilerinin gelişimlerine destek olan ve öz veriyle çalışan tüm öğretmenlerimizi kutluyoruz. 
 

Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat